23 Sierpnia 2017, Imieniny: Apolinary, Benicjusz, Filip, Laurenty, Sulirad, Walerian, Waleriana, Zacheusz

Regulamin sklepu internetowego KWIACIARNIA BALA

 

1. Sklep internetowy KWIACIARNIA BALA prowadzony jest pod adresem internetowym www.bala.pl przez Aleksandrę Bala, działa na podstawie wpisu nr 291 do prowadzonej przez Gminę Pilchowice ewidencji działalności gospodarczej pod firmą: Handel Kwiatami i Art. Przemysłowymi Aleksandra Bala z siedzibą:

44-145 Pilchowice,
ul. Damrota 5,
nr NIP: 969-000-50-13,
nr REGON:271048360

 

2. Zakupów w sklepie internetowym KWIACIARNIA BALA może dokonywać pełnoletnia osoba fizyczna, osoba prawna lub firma.

Sklep internetowy KWIACIARNIA BALA przyjmuje zlecenia dostarczania kwiatów.

Zamówienia można składać bezpośrednio poprzez stronę internetową sklepu za pomocą zamieszczonego tam formularza , poprzez przesłanie zamówienia drogą mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie: 32 235 67 35, 509 116 337

 

Towar z oferty sklepu dostarczany jest do ok.40-50 km od siedziby firmy. Powyżej tej odległości, dzięki współpracy z Pocztą Kwiatową INTERFLORA, zamówienia można składać poprzez stronę internetową: http://bala.pkwiatowa.pl .

 

Zapłata za zamówiony towar może być dokonana:

- przelewem przed dostawą towaru na rachunek bankowy sklepu: 55 1020 2401 0000 0902 0040 8179 ( PKO BP SA ) Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

 

 

Kwiaty dostarczane są przez cały tydzień, w terminie wskazanym przez zamawiającego, po zarejestrowaniu zapłaty na firmowym koncie bankowym.

Nr konta: 55 1020 2401 0000 0902 0040 8179 ( PKO BP SA ).

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

Koszt dostarczenia kwiatów na terenie Pilchowic i okolic(do 5km) jest bezpłatny. Poza ten rejon – koszt dostawy obarczony jest odpowiednią dopłatą w zależności od odległości (patrz tabelka "Koszty dostawy" ).

Standardowo, kwiaty dostarczane są do osób prywatnych w godzinach popołudniowych, a do firm czy instytucji w godzinach urzędowania.

Przesyłki do szpitali, hoteli, dużych firm, banków doręczane są do recepcji lub sekretariatu.

Firma nie odpowiada za kłopoty spowodowane podaniem błędnych danych adresowych przez zamawiającego .

Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy pod podanym adresem, spróbuje zostawić przesyłkę u najbliższych sąsiadów, a jeśli i to okaże się niemożliwe, skontaktuje się z zamawiającym.

W przypadku niezrealizowania zamówienia z winy klienta, np.: podania błędnego adresu, nieuzasadnionej odmowy odbioru zamówienia itp., KWIACIARNIA BALA zastrzega sobie prawo obciążenia klienta kosztami tych produktów oraz dostawy. KWIACIARNIA BALA nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub nie dostarczenie przesyłki wynikające z podania błędnych danych odbiorcy, braku pozytywnej autoryzacji płatności zamawiającego lub nieobecności odbiorcy pod podanym adresem.

Złożenie zamówienia drogą elektroniczną (np. sklep internetowy) lub telefoniczną uznawane jest za zawarcie umowy na dostawę kwiatów i oznacza konieczność uregulowania powstałego zobowiązania przez jeden z wybranych kanałów płatności lub tradycyjny przekaz pocztowy czy wpłatę gotówki w siedzibie firmy.

Złożenie zamówienia równoznaczne jest z potwierdzeniem, iż Kupujący zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki.

Zamówienie jest realizowane po dokonaniu i weryfikacji płatności.

 

Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sklep internetowy KWIACIARNIA BALA danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883.

Wszystkie ceny towarów i usług podane w sklepie internetowym są cenami brutto.

Gwarantujemy świeżość kwiatów ciętych przez 3 dni, jeśli będą pielęgnowane w odpowiedni sposób. Przyjęcie dostarczonego produktu oznacza jego akceptację. Odbiorca określa jakość i świeżość kwiatów na druku potwierdzenia odbioru. Reklamacje dotyczące świeżości kwiatów muszą zostać złożone telefonicznie lub przez e-mail w ciągu 24 godzin od terminu doręczenia.

Bukiet jest dziełem artystycznym i dlatego dopuszczalne są niewielkie zmiany w stosunku do oferty ze zdjęć.

W wyjątkowych przypadkach zachodzić może konieczność zastąpienia jednych kwiatów innymi - z powodu braku danego towaru (np. ze wzgl. na porę roku). Zawsze jednak produkt zastąpiony będzie innym, podobnej jakości ( nie gorszym ), w podobnej cenie, kolorze czy ilości. Tak aby wygląd wiązanki oraz cena za bukiet była zachowana, a klient był usatysfakcjonowany.
W przypadkach konieczności wprowadzenia większych zmian skontaktujemy się z zamawiającym kwiaty w celu ustalenia szczegółów.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.

Regulamin określa zasady zakupów w sklepie internetowym KWIACIARNIA BALA. Złożenie zamówienia oznacza akceptację wszystkich postanowień i informacji zawartych w regulaminie.

Zawartość sklepu internetowego KWIACIARNIA BALA(tj. produkty wraz z cenami) nie stanowi oferty handlowej, lecz zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 kodeksu cywilnego.